Košík je prázdný
Aktuality

Sleva 10% na všechny dřevoobráběcí stroje OAV-ABG

Vážení zákazníci,

s potěšením vám oznamujeme, že od 1. května 2023 až do konce měsíce června, tedy do 30. června 2023, jsme pro vás připravili speciální slevovou akci. Tato akce se týká celého sortimentu dřevoobráběcích strojů značky OAV-ABG, které patří mezi uznávané a kladně hodnocené produkty na trhu a jsou vysoce ceněny odborníky z oboru.

Během této jedinečné akce budete mít možnost pořídit si jakýkoli stroj z naší nabídky dřevoobráběcích strojů OAV-ABG se slevou ve výši 10 %. Tento úsporný krok vám umožní investovat do kvalitního a spolehlivého zařízení za zvýhodněnou cenu, což přispěje ke zlepšení vaší výroby a efektivitě práce.

Naše nabídka dřevoobráběcích strojů OAV-ABG zahrnuje základní škálu produktů, které uspokojí potřeby jak malých řemeslnických dílen, tak velkých průmyslových podniků. Mezi nejpopulárnější produkty patří například formátovací pily, olepovačky, či pásové pily. Všechny tyto stroje jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a disponují moderními technologiemi, které zaručují dlouhou životnost a vysokou přesnost zpracování.

Abychom vám usnadnili výběr toho správného stroje pro vaše potřeby, nabízíme také odborné konzultace s našimi specialisty. Ti vám rádi pomohou s výběrem nejvhodnějšího zařízení a poskytnou vám veškeré potřebné informace o jeho provozu a údržbě. Dále máme k dispozici školení pro vaše zaměstnance, aby se rychle a bezpečně seznámili s obsluhou nových strojů.

Nezapomeňte, že tato slevová akce je časově omezena a platí pouze od 1. do 30. června 2023. Neváhejte tedy a využijte této jedinečné příležitosti k rozšíření vašeho strojního parku za výhodných podmínek. Těšíme se na spolupráci s vámi a přejeme vám mnoho úspěchů s novými dřevoobráběcími stroji OAV-ABG.

Produkty

Honda Power Equipment BG Technik Vari EGO
Selvo Altendorf OAV Vitap